Berlín ( Mnichov a jiná města včetně Francie) – Johannesburg – 8.800,-Kč

/Berlín ( Mnichov a jiná města včetně Francie) – Johannesburg – 8.800,-Kč

Berlín ( Mnichov a jiná města včetně Francie) – Johannesburg – 8.800,-Kč

Letenky ZDE

po celý rok více termínů

 Booking.com

 

Nebo celá dovolená:

 

Doprava po Evropě – EUROLINES , FLIXBUS, REGIOJET – ZDE

 

AUTOPŮJČOVNY Z „CELÉHO SVĚTA“ – ZDE

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 

Jihoafrická republika má všechno, co cestovatelé touží od ideální destinace: nádherná krajina, skvělé pláže, pěkné počasí a vynikající kuchyni. Jižní jižní Afrika nabízí také různé exotické dobrodružství, od 4×4 safari po potápění s velkými bílými žraloky.
Jihoafrická republika je velká, rozmanitá a neuvěřitelně krásná země s dech beroucími divokou zvěří, různorodými rostlinami a domorodými lesy. Toto je místo, kde se Indický oceán setkává s Atlantikem a dává život různorodému mořskému životu. Najdete zde téměř 3 000 kilometrů pobřeží a masivní geodiversitu.
Ochutnávka vína
Jihoafrický vinařský průmysl se datuje přes tři staletí. Výlet do oblasti Cape Winelands je cesta plná pohoštění. Většina místních vinic se nachází ve svěžím povodí Boland, asi 80 km severovýchodně od Kapského Města. Údolí řeky jsou ideální pro pěstování řady odrůd, včetně Cabernet Sauvignon, Shiraz a Pinot Noir. Prozkoumejte krásné panství a vzorek oceněných vín v chladných sklípcích.

„Letní“ lyžování
Vyzkoušejte sjezdové lyžování v jediném lyžařském středisku v Jižní Africe. Nachází se na Ben Macdhui, lyžařské středisko Tiffendell ve Východním mysu Highlands je součástí pohoří Drakensberg. Nabízí relativně krátkou sezónu během zimy jižní polokoule, která probíhá od června do srpna. Sjezdovky nejsou dlouhé – asi jeden kilometr celkem – ideální pro začínající lyžaře. Je tam opravdový sníh .

Pláže
Kapské město, legislativní město Jižní Afriky, má pravděpodobně nejlepší městské pláže na světě! Módní Camps Bay se nachází v blízkosti centra města. Nezapomeňte navštívit slavnou pláž Boulders s kolonií ohrožených afrických tučňáků.
Celou cestu podél Zahradní cesty Jižní Afriky a pobřeží kwaZulu-Natal najdete dlouhé úseky nedotčeného zlatého písku. Durban, Ballito a pláže na pobřeží KwaZulu-Natal mají více než 300 dní slunečního svitu ročně. Oceánová voda se stává teplejším a teplejším na sever odtud – tam jsou i tropické korálové útesy v Rocktail Bay.

Příroda
Národní park Kruger, největší v Jižní Africe, je svatyní africké divoké zvěře. Zahrnuje širokou škálu bushe a savany, kde najdete hrochy, žirafy, leopardy, zebry, slony, lvy a gepardy, které se volně pohybují v jejich přirozeném prostředí. Obdivuhodně malebná přírodní rezervace Blyde River Canyon nabízí impozantní výhledy do kraje.

V přírodním parku Addo Elephant, mezi slony jsou vidět i další zvířata, jako jsou pštrosi, antilopy, lvi, skvrnité hyeny a warthogové. Kranagadi Transfrontier Park nabízí majestátné červené duny s migrujícími stády divoké zvěře, gemsbok, springbok a eland, a dravci jako lev, gepard a leopard.

Johannesburg
Druhé největší město Afriky nabízí širokou škálu nákupních míst, restaurací a muzeí. Po téměř 20 letech úpadku se Johannesburg rychle mění a hledí optimisticky k budoucnosti. V pulzujícím srdci Jihoafrické republiky je spousta věcí, od připomenutí nedávné minulosti země v Muzeu apartheidu až po progresivní ulice Melville.
Kulturní čtvrti Newtown a Braamfontein jsou plné energie. Vnitřní město samotné, kdysi nezaměnitelná zóna, se stává turistickým drahokamem, s množstvím příjemných překvapení. Návštěva neslavného městečka Soweto je stále oblíbenější. Jo’burg je také skvělým výchozím bodem pro návštěvu savany a přírodního parku Kruger.

 

  Více informací o destinaci JAR zde

.

.

2019-01-04T18:24:06+00:00 4. Leden. 2019|