Brusel – Miami – jedna cesta 99,-EUR

/Brusel – Miami – jedna cesta 99,-EUR

Brusel – Miami – jedna cesta 99,-EUR

Letenky ZDE

srpen – 25. a 28.

září -1.

jiné od 149 EUR

 

 

Nebo zájezd přes CK:Booking.com

 

 

Doprava po Evropě – EUROLINES , FLIXBUS, REGIOJET – ZDE

 

AUTOPŮJČOVNY Z „CELÉHO SVĚTA“ – ZDE

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 

 

Vychutnejte si nádherné pláže West Palm Beach a Miami nebo prozkoumejte národní park Everglades. Miami je mladé a velmi vzrušující místo. Magic City je nejlépe známý ikonickým South Beach a jeho trendy Art Deco hotely, restaurace a noční kluby s nádherným výhledem na fantastické pláže. Kvůli jeho latinskoamerickým kořenům je zde mnoho úžasných restaurací, hudebních a kulturních akcí. Kosmopolitní a plážová atmosféra jsou kombinovány ve městě a poskytují vám to nejlepší z obou světů!

Národní park Everglades

Mokřady, které pokrývají jižní část Floridy, jsou plné unikátních, různorodých divokých zvířat. Plytká, pomalu se pohybující voda je živnou půdou pro zajímavé tvory. Budete mít možnost se setkat s alligátory a hady. Podívejte se na tyto strašidelné stvoření v blízkosti parku Safari v Everglades tím, že se klouzáte po mangrovních tunelech a široce otevřených pastvinách na vzrušujícím vzdušném člunu ve volné přírodě.

Prozkoumejte 10 000 ostrovů při hledání delfínů. Můžete také navštívit lodí se znalcem přírody vzdálené úkryty manatee, abyste viděli klidné „mořské krávy“.

Podzemní prameny

Cestujte zpátky včas a ponořte se Devil’s Den Natural Spring,do prehistorického zálivu ve Willistonu na Floridě. Tento přírodní zázrak, který se nachází 1,5 hodiny před Orlandem, vznikl, když se střecha podzemní řeky zhroutila před tisíci lety. K dispozici jsou čtyři podvodní chodby, které můžete prozkoumat.

Ichetucknee Spring a Ginnie Springs jsou známé pro malebné říční potrubí. Blue Grotto vám umožní ponořit se do hloubky 30 metrů v křišťálově čisté a teplé vodě po celý rok. Viditelnost je tak dobrá, že můžete ležet na dně a pozorovat ptáky, pokud se vám líbí!

St. Augustine

Nachází se jen pár hodin severně od Orlanda, St. Augustine je nejstarší neustále osídlená osada evropského původu v kontinentálních Spojených státech z roku 1565. Procházka po ulicích a potěšení z evropské chuti města se staletými budovami postavené bohatými průkopníky.

Nejvýznamnějším místem je pevnost Castillo de San Marcos postavená v 17. století španělskými osadníky, kteří se usadili a řídili město. Jedná se o nejstarší zděnou pevnost v severní Americe.

Kennedyho vesmírné středisko, ostrov Merritt.

Kousek východně od Orlanda v Cape Canaveral se nachází startovní komplex NASA. Projděte raketovou zahradu plnou raných amerických raket vesmírných programů Merkur, Gemini a Apollo. Navštivte astronautovou síň slávy nebo uvidíte spuštění rakety.Postůjte v blízkosti skutečného raketoplánu Atlantis, který 33krát šel do vesmíru. Můžete se také setkat se skutečným astronautem a zúčastnit se simulace osmi a půl minuty raketoplánu na oběžné dráze.Kousek východně od Orlanda v Cape Canaveral se nachází startovní komplex NASA. Projděte raketovou zahradu plnou raných amerických raket vesmírných programů Merkur, Gemini a Apollo. Navštivte astronautovou síň slávy nebo uvidíte spuštění rakety.Postůjte v blízkosti skutečného raketoplánu Atlantis, který 33krát šel do vesmíru. Můžete se také setkat se skutečným astronautem a zúčastnit se simulace osmi a půl minuty raketoplánu na oběžné dráze.

Miami a Key West

Miami byla formována mnoha kulturními vlivy, zejména kubánskými. Toto živé party město je domovem neuvěřitelných pláží. Jděte na pláž South Beach a vyzkoušejte kubánský sendvič. Projděte se kolem čtvrti Art Deco podél Ocean Drive. Pak jděte na jih ke krásným Florida Keys – řetězec korálů. Můžete jet po dálnici přes oceán a vidět Atlantik na jedné straně a Mexický záliv na druhé straně!

Ernest Hemingway se zamiloval do Key West a žil a psal zde více než deset let. Vraťte se časem a navštivte místnosti a zahrady, které byly svědky nejproduktivnější doby.  Eklektické Staré Město je plné typických dřevěných budov. Udělejte snímek s bójí, která označuje nejjižnější bod kontinentálních Spojených států. Kuba je odtud vzdálena jen 90 mil.

Další informace o destinaci USA : ZDE

a zde včetně aktivit

http://top-letenky.eu/our-destination/usa-2/

2018-08-23T14:28:23+00:00 23. Srpen. 2018|