Last Minute : Dusseldorf – Punta Cana ( Dominikána) – 6.400,-Kč

/Last Minute : Dusseldorf – Punta Cana ( Dominikána) – 6.400,-Kč

Last Minute : Dusseldorf – Punta Cana ( Dominikána) – 6.400,-Kč

Letenky ZDE

12.3. – 21.3.Booking.com

 

 

Nebo přes české a německé CK:

.

 

 

Doprava po Evropě – EUROLINES , FLIXBUS, REGIOJET – ZDE

 

AUTOPŮJČOVNY Z „CELÉHO SVĚTA“ – ZDE

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 

 

Báječné pláže Dominikánské republiky přitahují návštěvníky z celého světa. Je to jedna z nejvíce geograficky rozmanitých zemí Karibiku, s ohromující povahou, zajímavou historií a bohatou kulturou. Známý pro vřelé a pohostinné lidi, ohromující horské scenérie,  koloniální architekturu a rajské pláže. Představte si bílou písečnou pláž, palmy jemně kymácející se větrem a křišťálově modrou vodu, která se táhne tak daleko, jak to oko vidí. Tento názor je synonymem pro Dominikánskou republiku. Od osamělých břehů až po rušné party pláže, je tu spousta možností. Nejkrásnější úsek pláže v oblasti Punta Cana je nepochybně Bavaro Beach. Klidné karibské vody jsou ideální pro koupání. Pláž Juanillo, známá pro své široké písky, je poměrně klidná. Má uvolněnou atmosféru, ale stále nabízí dobrý výběr jídel a nápojů a aktivity včetně volejbalu, jízda na kajaku a jízdu na koni.
Pro bezpečné koupání někde na samotě vyzkoušejte Playa Rincon na poloostrově Samana. Tato nedotčená pláž je vzdálená 30 minut jízdy lodí od města Las Galeras nebo . Playa Macao a Playa Bahoruco jsou populární u surfařů.

Lago Enriquillo
Vydejte se do největšího jezera a nejnižšího výšky celého Karibiku. Lago Enriquillo je hypersalinské jezero o rozloze 375 kilometrů čtverečních.
Velmi rozmanité a zajímavé divočiny obývají jezero a okolní oblasti. Mezi nimi jsou krásné růžové plameňáky, iguany a stovky druhů ptáků. Je také domovem největší populace amerických krokodýlů žijících v přírodním prostředí v Karibiku. V jeho vodách je více než 400 druhů.

Santo Domingo
Hlavní město Dominikánské republiky je nejstarší evropskou osadou v Americe. V roce 1492 Christopher Columbus přistál na severním pobřeží Hispaniola během své první plavby po Atlantiku a hledal novou cestu do Indie pro obchod s kořením. Santo Domingo hostilo první koloniální vládu španělské koruny v novém světě.
Toto světové dědictví UNESCO hostí první katedrálu, první obecní budovu a první univerzitu v novém světě. Katedrála Santa María la Menor byla postavena v letech 1512 a 1540. Před Parque Colon se nachází velká bronzová socha Columbus. Navštivte Národní botanickou zahradu Dr. Rafaela M. Moscoso, abyste viděli pozoruhodnou škálu rostlin a živočichů. Objevte ruiny první nemocnice v Americe a jíst večeři v restauraci zastrčené do přírodní vápencové jeskyně vytvořené vlnami za miliardy let. Můžete také jít do Muzea Rum a cukrové třtiny.

27 Vodopádů Rio Damajagua
Puerto Plata je domovem jednoho z nejlepších dobrodružství v Karibiku, 27 Charcos. Damajaqua Cascades nabízí řadu kaňonů a bazénů, které jsou ideální pro výlety do procházky. Výlety do opravdu krásné části řeky Damajaqua často zahrnují škálování skal a pád do chladných horských rybníků v džungli. Projíždíte celou cestu a pak projdete řadou jeskyní a tobogánů. Po cestě můžete obdivovat barevné ptáky a exotické stvoření. Je to skvělé místo pro dobrodružství pro rodiny, které se těší přírodě, řek a skákání vodopádů.
Můžete se také vydat na Cascada El Limón, který se nachází nedaleko Las Terrenas. Obklopen vrcholky pokrytými svěží zelení, je 52 m vysoký vodopád s plaveckým otvorem ve spodní části, což je ideální místo, kde můžete odplatit pot a bahno z cesty.

 

Informace o destinaci ZDE

2019-03-07T17:08:07+00:00 7. Březen. 2019|