Mnichov( nebo Frankfurt ,Dusseldorf) – Medellín ( Kolumbie) – 9.600,-Kč

/Mnichov( nebo Frankfurt ,Dusseldorf) – Medellín ( Kolumbie) – 9.600,-Kč

Mnichov( nebo Frankfurt ,Dusseldorf) – Medellín ( Kolumbie) – 9.600,-Kč

Letenky ZDE

 5-19 Jun, 10-28 Jun, 24 Jun  – 9 Jul, 19 Jun – 16 Jul, 28 Jun – 19 Jul

 

Nebo zájezd přes české a německé CK :

 Booking.com

 

Doprava po Evropě – EUROLINES , FLIXBUS, REGIOJET – ZDE

 

AUTOPŮJČOVNY Z „CELÉHO SVĚTA“ – ZDE

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 

„Tekutá duha“
Objevte Caño Cristales, známý jako „řeka, která utekla z ráje“. Od července do listopadu velkolepý zázrak v zemi fascinuje úžasnými odstíny červené, modré, žluté, oranžové a zelené.
Nachází se v pohoří Macarena, je obtížně dosažitelná vícebarevná řeka a byla uzavřena až do počátku let 2000. Chcete-li vstoupit do oblasti, musíte být doprovázeni turistickým průvodcem, protože je potřeba povolení .
Bogota
Toto post-koloniální město nabízí velké bohatství architektonického dědictví. V tomto živém hlavním městě, obklopeném Andskými vrcholy, byste měli navštívit Muzeum zlata a muzeum Botero. Projděte relaxační procházku v Usaquenu a procházejte dlážděným historickým centrem La Candelaria, abyste obdivovali přednostně zachovalé koloniální budovy – 300 let staré domy, kostely a kláštery.
Pro úchvatné výhledy vystoupte na Mount Monserrate. Pak si odpočiňte v jednom z mnoha parků, jako je Jardín Botánico nebo Parque Bolivar.
Solná katedrála Zipaquira
Tento římskokatolický kostel se nachází asi 200 m (650 ft.) pod zemí, postavený v tunelu hluboko uvnitř solného dolu. Mnoho okrasných detailů a řezbářství bylo provedeno přímo do zdi ze soli – existují dokonce sochy vyrobené zcela ze solí. Podívejte se na křížové katedrály a tři výtvory, které představují zrození, život a smrt Ježíše.
Amazonská řeka
Prozkoumejte exotickou přírodu v nejdivočejší formě! Leticia je nejbližším městem, ze kterého se dostanete do deštného pralesa a dobrým výchozím bodem do džungle. Město se nachází v místě, kde se sjednocuje Kolumbie, Brazílie a Peru v oblasti nazvané Tres Fronteras.
Kolumbijská Amazonka nabízí neuvěřitelné zážitky v malé oblasti, která je snadná prozkoumat. Cestujte do Amazonské Kolumbie a budete moci vidět opice, růžové delfíny, barevné papoušky a mnoho dalších. Navštivte Národní park Amacayacu a přírodní rezervaci Tanimboca nebo si projděte lodí do jedné z odlehlých vesnic. Pokud jste stateční, můžete dokonce zkusit kempování v džungli.
Cartagena
Cartagena, která se nachází v působivých 13 km starých koloniálních kamenných zdích, je jedním z nejmalebnějších měst Kolumbie. Procházíte se dlážděnými ulicemi , které připomínají jako bloudění zpět v čase. Je to dobrá brána pro objevování Kolumbie a nejbezpečnějšího místo v zemi. Proveďte prohlídku města v „chiva“, barevném dřevěném autobusu.
Projděte Staré město, kde můžete objevit vynikající muzea, mohutné kostely, open-air kavárny a vychutnat si západ slunce na jedné z hezkých pláží. Ujistěte se, že jste navštívili katedrálu Cartagena a Iglesia de Santo Domingo ze 16. století.

Nejlepší pláže v Kolumbii
Pro dokonalé pláže z pohlednic se vydáte na jeden z korálových ostrovů u pobřeží Kolumbie. San Andres, který se nachází asi 750 km od pevniny, je součástí souostroví plného útesů, písečných břehů, korálových útesů a atolů, které byly v roce 2000 vyhlášeny biosférickou rezervací UNESCO. Nabízí vynikající šnorchlování a potápění v okolí poblíž útesů a zátok. Samostatné pláže na nedalekém ostrově Providencia jsou z nejlepších v Kolumbii.
Můžete si také užít idylické pláže s epickými horami v národním parku Tayrona (např. Pláž Cabo San Juan).

 

Více o destinaci a aktivity ZDE

 

2019-02-11T10:25:56+00:00 11. Únor. 2019|