Paříž – Tahiti – 27.500,-Kč

/Paříž – Tahiti – 27.500,-Kč

Paříž – Tahiti – 27.500,-Kč

Pouze letenky  MOMONDO zde

Termíny ZDE

 

 

 

Nebo zájezd přes CK:

 

Na Tahiti najdete široké pláže s bílým pískem, v horách vodopády, nenápadně krásné pláže s černým pískem, chráněné modré laguny. Toto je srdce ostrovů, kde jsou kultury ze všech souostroví smíchány v kakofonním, prašném, ale usmívajícím se a energickém hlavním městě Pape’ete. Mimo město prozkoumejte majestátní hornatý vnitřek , naučí se potápět se v průsvitné laguně, procházet se po mystických archeologických památkách a od července do října sledovat velryby. V červenci zachytit nejpozoruhodnější festival v zemi; perkusní a taneční heavy Heiva.

Když přiletíte letadlem, pohled ze shora říká vše. Nechte se okouzlit touto ohromující paletou safíru, indigu a tyrkysové, které jsou všechny smíšené v moderních abstrakcích. Vidíte ostrůvky s pískem a vyvýšené bazaltické vrcholy pokryté deštným pralesem. S takovým vysněným nastavením je Bora Bora nepochybně volba svatebních cest. Potápění, šnorchlování, laguny, turistika a parasailing jsou snadno dostupné. Co byste však neměli očekávat, je prosperující noční život. Bora Bora je klidný ostrov. A tato snová destinace je mnohem přístupnější než si myslíte.

Ra’iatea a Taha’a jsou obklopeny společnou lagunou, ale dva ostrovy nemohou být více odlišnější. Ra’iatea je vysoká, impozantní a zuřivě nezávislá, má druhé největší město ve Francouzské Polynésii po Pape’ete a mnoho lidí považuje za duchovní místo polynézského trojúhelníku. Taha’a, na druhé straně, má půvabné nízké kopce, je známá svou sladkou vůní vanilky a je pravděpodobně nejtišší z ostrovů. Oba ostrovy jsou ideálním místem k prozkoumání tajemné a divoké Polynésie.

Huahine je bezvadně tropický a plně polynézský. Bujný a sotva rozvinutý ostrov, který je třeba navštívit pro extrémní klid, komunikaci s přírodou a skutečnou chutí kultury. Existuje spousta příležitostí pro potápění, surfování, šnorchlování, prozkoumání špičkových archeologických nalezišť a jízda na koni, ale krása tohoto místa je prostě všudypřítomná. Jak jdou dny, vaše kůže je trochu tmavší a váš úsměv trochu širší.

Ráj Mo’orea. Pokud jste snívali o turistických brožurách tyrkysových lagun, bílých písečných plážích, vertikálních vrcholcích a svěží krajině, bylo by těžké nalézt lepší než tento ostrov. Vznášející se méně než 20 km po moři Moře od své velké sestry, Tahiti, Mo’orea pohlcuje mnoho návštěvníků tak elegantně, že vypadá překvapivě nonturistická.

2018-05-11T16:04:46+00:00 11. Květen. 2018|