Paříž – Vancouver – 7.700,-Kč

/Paříž – Vancouver – 7.700,-Kč

Paříž – Vancouver – 7.700,-Kč

Pouze letenky ZDE

více termínů– například Sep 2-20, 9-20, 16-23, Sep 23- Oct 4, Sep 30- Oct 11

 Booking.com

Nebo přes české či německé CK :

 

 

Doprava po Evropě – EUROLINES , FLIXBUS, REGIOJET – ZDE

 

AUTOPŮJČOVNY Z „CELÉHO SVĚTA“ – ZDE

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 

Vancouver

je přístavní město v jihozápadní části kanadské provincie Britská kolumbie ,je největší metropolitní centrum v západní Kanadě a třetí největší v celé Kanadě. Po Hollywoodu a New Yorku je Vancouver třetím největším centrem filmové produkce v Severní Americe, občas je označovaný jako Hollywood severu. Vancouver hostil XXI. zimní olympijské hry

Vancouver leží v údolí řeky Fraser u Tichého oceánu, mezi úžinou Strait of Georgia a pohořím Coast Mountains.

 

Toronto může nabídnout zábavní podniky, ohromující procházky okolo jezer s jednou z nejlepších panoramatických krajin v celé Kanadě a mnoho dalších atrakcí. Symbol města je slavná věž s neuvěřitelným výhledem z vrcholu této budovy o výšce 533 metrů. Ale to, co se vám bude líbit nejvíce, je jednodenní výlet do Niagarských vodopádů!

Navštivte nejmocnější vodopád severní Ameriky, kde vidíte 168 000 kubických metrů vody (84 milionů dvoulitrových lahví!), Které každou minutu proudí přes hřeben dolů. Obdivujte bouřlivou nádheru tohoto světově proslulého přírodního divu, který se skládá ze tří vodopádů (Horseshoe Falls, American Falls a Bridal Veil Falls). Kanada sdílí tento přírodní zázrak se Spojenými státy – jedna třetina Niagarských vodopádů je na americké straně hranice.

Objevte Niagara-on-the-Lake s malebnými místními obchody a půvabnou atmosférou. Nastupte na loď a zažijte Niagarské vodopády z blízka.

Tisíce ostrovů

Pokud hledáte autentickou venkovní dovolenou, prozkoumejte velkolepé souostroví, které se rozprostírá mezi kanadsko-americkou hranicí na řece svatého Vavřince. Vychutnejte si nezapomenutelnou plavbu v této nedotčené oblasti nekonečných břehů a slyšte pravé příběhy pirátů, bootleggerů a hodnostářů.

Řeka svatého Vavřince a jezero Ontario nabízejí soukromé plavby podél nekonečné pobřeží vedoucí do zátok, kanálů a živých nábřeží v centru města. Užijte si skutečné dědictví u námořních muzeí, pohádkových hradů, majáků a dalších. Navštivte zoologické zahrady a akvária zaměřené na místní lesní a mořský život. Přijeďte na jaře a ucítíte sladkou vůni javorových cukrovinek. Jablečné sady, roztroušené po celém regionu, dělají podzim vrcholovou sezónu pro vychutnávání jablečného moštu.

Záliv Fundy

Tato zátoka v New Brunswick je známá tím, že má největší přílivový rozsah na světě. Každý den vypouští 100 miliard tun vody ze zálivu Fundy, což umožňuje návštěvníkům možnost procházky po dně Atlantického oceánu. Na Hopewell Rocks můžete obdivovat bizardní skalní útvary jako sochy v galerii. Při vysokém přílivu stoupá hladina vody asi o 16 metrů (výška pětipatrové budovy). Hopewell Rocks je otevřen od poloviny května do začátku října.

Nachází se na půli cesty mezi rovníkem a severním pólem, záliv Fundy je také známý pro nejvzácnější velryby na světě, polodrahokamy a fosilie dinosaurů. Prohlídky velryb pracují po obou stranách zálivu.

Ledovec prohlížení

Pokud jde o prohlížení ledovců, je Newfoundland jedním z nejlepších míst na světě. Koncem května až začátkem června proplouvají 10 000 let staré ledovce, mezi Labradorským pobřežím a severovýchodním vrcholem Newfoundlandu.

Ledovce, které připlouvají z Arktidy každé jaro, jsou viditelné z mnoha míst na severním a východním pobřeží. Nejlepší výhled na pobřeží je St. Lewis, Battle Harbor, Twillingate, Bonavista a Cape St. Mary’s. Můžete také vyrazit na prohlídku lodí nebo na kajaku pro nezapomenutelnou perspektivu.

Města

Užijte si starou světovou eleganci v Quebecu. Návštěva tohoto evropského města je skutečně nezapomenutelným kulturním a historickým zážitkem. Projděte dlážděnými uličkami starého města nebo se vydejte na panoramatickou prohlídku autobusu, abyste obdivovali nádhernou architekturu, jako je například Chateau Frontenac. Quebec je také známý pro svůj velký zimní festival. Vychutnejte si energii multikulturního Toronta s lesknoucími se mrakodrapy, zábavními místy a ohromující nábřeží. Vydejte se na procházku k jezeru, navštivte Ripley’s Aquarium, High Park a užijte si neuvěřitelný výhled z vrcholu 553m CN Tower. Čtvrté největší město v Severní Americe nabízí skvělý noční život se spoustou míst, kde se můžete bavit.

Prohlídka Montrealu a náměstí Jacquesa Cartiera, bazilika Notre-Dame a univerzita McGill. Toto rozmanité město kombinuje skvělou kombinaci kultur – francouzštiny, čínštiny nebo karibiku. Vydejte se metrem do Olympic Park nebo si vychutnejte jednu z nejlepších restaurací ve Starém Montrealu, abyste získali chuť některých světově inspirovaných pokrmů. Sledujte rušnou řeku svatého Va[1]vřince od vrcholu Mont-Royal v Montrealu a navštivte jeden z mnoha festivalů města.

 

Více informací o destinaci Kanada zde

2019-02-11T08:23:40+00:00 11. Únor. 2019|