Paříž – Wellington ( Nový Zéland ) – 262 EUR

/Paříž – Wellington ( Nový Zéland ) – 262 EUR

Paříž – Wellington ( Nový Zéland ) – 262 EUR

https://www.momondo.de/flight-search/CDG-WLG/2018-11-01/2018-11-12?sort=price_a

.

Nov 1-12, 3-20, 5-22, 7-23, 11-20, 11-23, Nov 21- Dec 7, Nov 28- Dec 14, Jan 28- Feb 7, Jan 30- Feb 15, Feb 13-22, Feb 27- Mar 8

.

Pokud jste skutečný průzkumník, může být čas, kdy vyrazíte na Nový Zéland! Vychutnejte si nádhernou krajinu, projeďte na sjezdovkách, odpočiňte si v horkém bazénu a navštivte památky. Objevte nádherné lesy, hory, fjord, jezera a pláže. Nový Zéland je plný zážitků. Na této planetě není mnoho míst, kde jsou cestující tak dobře zajištěni.
Waitomo Glowworm (Severní ostrov)
Nový Zéland má některé z nejnáročnějších a velkoleých jeskynních systémů na světě. Navštivte světově proslulé jeskyně Glowworm, je to opravdu jedinečný zážitek, který by měl být na vašem seznamu . Od listopadu do března můžete procházet nebo proplout úžasnými jeskyněmi Waitomo, známými svou populací Arachnocampa luminosa – drobný hmyz, který vyzařuje jejich nezaměnitelné luminiscenční světlo. Tento druh se nachází výlučně na Novém Zélandu. Jsou tam organizované zájezdy, které zahrnují plavbu ve hvězdné krajině divů Glowworm Grotto. Loď vás zaveze do podzemní řeky Waitomo, kde jediné světlo pochází od žhavých červů a vytváří oblohu živých světel.
Glowworm Grotto je součástí systému Waitomo Caves, který zahrnuje jeskyně Ruakuri a jeskyni Aranui, s několika malými podzemními jezery.
Turistická oblast Tolkien (Severní ostrov)
Dramatická scéna Nového Zélandu se objevila na plátně kin pro řadu mezinárodně uznávaných filmů – nejznámější je Trilogie Pán prstenů a Hobitská trilogie. Mnoho aktivit a atrakcí, jako je Weta Studios a Hobbiton Movie Set, nabízí možnost vidět místo z filmu na vlastní oči. Malebný Hobbiton leží asi 8 kilometrů západně od Hinuera a 10 kilometrů jihozápadně od Matamaty v Waikato. Vychutnejte si skutečnou Střední Zemi v malebném ovčím hospodářství o rozloze 1250 akrů s nádherným výhledem na Kaimaiské útesy. Podívejte se na Bag End, kde začínaly dobrodružství Frodo a Bilbo a ucítíte, jako byste procházeli kolem skutečné vesnice Hobbit. Můžete se projít mezi hobitovými otvory a navštívit Green Dragon Inn, mlýn, dvojitý klenutý most a stromový strom.
Tongariro Crossing na centrálním severním ostrově vás provede místem, kde se natáčel Mordor v Pánu prstenů. Ngauruhoe sopka je známá pro vyplnění jako Mt. Doom v trilogii.
Moeraki Boulders (Jižní ostrov)
Při jízdě po pobřeží Severního Otagu byste měli zastavit, abyste se podívali na úžasné balvany Moeraki – tajemně sférické kameny roztroušené po pláži Koekohe u Moeraki. Tyto balvany jsou ve skutečnosti kalcitové konkrementy, původně tvořené ve starých sedimentách mořských dna asi před 65 miliony let. Některé balvany váží několik tun a mají průměr až 3 metry.
Prakticky shodné sférické balvany, nazvané Koutu Boulders, se nacházejí na plážích, ve skalách a pod povrchem vnitrozemí břehu přístavu Hokianga, mezi body Koutu a Kauwhare (North Island).
Tuleni (Jižní ostrov)
Ohau Stream Walkway, nacházející se 1, 27 km severně od Kaikoura, je 280 m stezka, která vám dává možnost vidět tulení mláďata. V chladnějších měsících se můžete vydat krátkou procházkou od parkoviště až po malý malebný vodopád, kde můžete sledovat rozkošné tulení mláďata, která se sem vydala z oceánu. Spousta tuleňů sem přichází , aby si tady zahráli v malém bazénu. Snažte se, abyste na Ohauském potoku neudělali hluk a nevstupujte do vody! Pět minut dále na jih se nachází Ohau Point Lookout nad Novým Zélandem, který je jediným útočištěm tuleňů.
Pláž Wharariki, která se nachází západně od mysu Farewell, je obrovská otevřená písečná pláž, kde můžete v zimních měsících pozorovat také tuleně.
Milford Sound (Jižní ostrov)
Nachází se na západním pobřeží jižního ostrova, Milford Sound (Piopiotahi) je místem, kde se z moře vynořují velkolepé hory. Krásný hluboký fjord v národním parku Fiordland je na Novém Zélandu nejvíce ohromující přírodní atrakcí. Objevte krásu této nedotčené scénické destinace, kde hory potkají vodu s výrazným efektem. Popsal Rudyard Kipling jako osmý zázrak světa, Milford Sound byl vybudován ledovci během ledové doby. V deštivých a bouřlivých dnech můžete obdivovat hru vítr s mnoha vodopády v Milford Sound.
Můžete si rezervovat malebnou plavbu lodí, jet na kajaku nebo se potápět ve fjordu, nebo jen zajít do Milford Sound a užít si vzrušující výlet po horách. Chcete-li se dozvědět více o místním mořském životě, navštivte podvodní observatoř v Harrison Cove.
Pláž s horkou vodou (North Island)
Nový Zéland je geologický bod a má spoustu aktivních sopek, gejzíry a horké prameny. Pláž s horkou vodou, s přírodními prameny proplouvajícími zlatým pískem, patří k nejoblíbenějším geotermálním atrakcím. Nachází se v Mercury Bay, na východním pobřeží poloostrova Coromandel, přibližně 12 kilometrů jihovýchodně od Whitianga.
Je to místo, kde můžete vytvořit vlastní horký bazén, jen pár metrů od osvěžujícího Tichého oceánu. V místních kavárnách si můžete pronajmout lopatku nebo lopatu. Přirozeně zahřátá minerální voda s teplotou až 64 ° C pramení ze dvou podzemních trhlin, které se nacházejí v blízkosti skal na jižním konci pláže.

2018-04-20T17:51:09+00:00 20. Duben. 2018|