Vídeň – Hanoj (podobně i Phu Quoc ,Manila, Vientiane, Langkawi) – 9.500,-Kč

/Vídeň – Hanoj (podobně i Phu Quoc ,Manila, Vientiane, Langkawi) – 9.500,-Kč

Vídeň – Hanoj (podobně i Phu Quoc ,Manila, Vientiane, Langkawi) – 9.500,-Kč

Letenky ZDE  

Např: sep 3-17, Nov 2-22, 9-22

 

Nebo zájezd přes CK:Booking.com

 

 

Doprava po Evropě – EUROLINES , FLIXBUS, REGIOJET – ZDE

 

AUTOPŮJČOVNY Z „CELÉHO SVĚTA“ – ZDE

 

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

 

Vydejte se do světa dobrodružství a zamilujte se do Vietnamu, země plné úchvatných krajin, bohaté historie a kultury. Tato levná destinace nabízí ohromující pláže, divokou džungli, výhledy na hory, fantastickou gastronomii a působivé historické památky.
Hang Son Doong, největší jeskyně světa
Staňte se jedním z mála šťastlivců, kteří mají zkušenosti s prozkoumáním největší světové jeskyně. Nachází se v srdci národního parku Phong Nha Ke Bang v centrálním Vietnamu. Objevena v roce 2009, „Jeskyně horské říčky“ je od roku 2013 přístupná veřejnosti.
Délka přesahující 5 km, s úseky dosahujícími až 200 m vysoko a 150 m široké, Hang Son Doong je dostatečně velká, aby se do ní vešel 40-podlažní mrakodrap . Má dokonce džungli, řeku a svůj vlastní lokalizovaný meteorologický systém s mlhavými mraky a chladným větrem. Objevte cizí krajiny se stalagmity až 80m vysokými – nejvyššími, jaké jste kdy viděli!

Ho Či Minovo město
Přejděte do tunelů Cu Chi, které se nacházejí 70 km severozápadně od města Ho Či Minovo město, a získejte přehled o pozoruhodné historii vietnamské války. Toto historické místo zahrnuje více než 120 km podzemních tunelů – část mnohem větší podzemní sítě, která je základem celé země. Tunely fungovaly jako zaneprázdněná podzemní města, s poklopy, obytnými prostory, kuchyní, sklady, zbrojnicemi a nemocnicemi.
Ze Saigonu Skydeck po Bitexco Financial Tower si můžete vychutnat pohled na řeku Saigon a mnoho krásných výhledů na Ho Chi Minh City shora. Neváhejte navštívit Muzeum válečných zbytků a Saigonskou operu (Městské divadlo).

Záliv Halong
Užijte si malebný výhled na laguny a krasové věže v Ha Long Bay. Nachází se v Tonkinském zálivu jihočínského moře, toto místo na seznamu světového dědictví UNESCO obsahuje tisíce vápencových pilířů a ostrůvků různých tvarů a velikostí. Většina z nich je neobývaná a nedotčena lidskou přítomností.
Navštivte tradiční plovoucí vesnici nebo se vydejte na ostrov Cat Ba, odkud je možné snadno zorganizovat výlety do méně navštěvované zátoky Lan Ha.

Hanoi
Nachází se v severní části země, hlavní město Vietnamu nabízí svým návštěvníkům četné parky, jezera, stinné bulváry a více než 600 chrámů. Hanoi udržel svou koloniální architekturu a současně našel místo pro nové investice. Projděte se v bludišti ulic historického centra města, zúčastněte se cvičení Tai Chi na břehu jezera Hoan Kiem a cítíte atmosféru Hanoje.

Místa jako mauzoleum Ho Chi Minh a Hoa Lo vězení ukazují, že staletý Hanoj nezapomněl na svou minulost. Můžete také navštívit Muzeum vietnamských žen nebo Vietnamské etnologické muzeum.

Nejlepší pláže ve Vietnamu
Vietnam se může pochlubit více než 3400 km pobřeží, s jemným pískem, zátokami, lagunami, balvany a tropickými ostrovy. Nha Trang je uznáván jako nejprestižnější plážová destinace Vietnamu se šesti kilometry pláží. Bang, který se nachází 3 km severně od Cua Dai, je jednou z nejoblíbenějších pláží na Vietnamu. Pláž Non Nuoc je také krásná, ale na tomto pobřeží je silná zátoka, takže proudy jsou obzvláště nebezpečné. Můžete také vybrat Mui Ne Beach, s kymácejícími se palmami a tyčícími se dunami.
Ostrov Phu Quoc, obklopený bílými plážemi, je ideální pro šnorchlování. Nachází se jižně od Phu Quoc, Mong Tay je požehnaný tyrkysovým pobřežím, písečnými plážemi, křišťálovou vodou a řadami kokosových a korálových útesů. Ostrovy Con Dao také nabízejí idylické pláže.

Hoi An
Starobylé město Hoi An je destinací známou pro oděvy a boty. Existuje více než 600 krejčích obchodů v Hoi An, kde si můžete koupit oblečení na míru. V průběhu jednoho dne je oblek obvykle dokončen. Většina obchodů ji bude přizpůsobovat, dokud nebudete spokojeni.
Nenechte si ujít šanci navštívit japonský krytý most (Cau Chua Pagoda), postavený na počátku sedmnáctého století.

 

  Další informace o destinaci a zájezdy ZDE:

a zde

http://top-letenky.eu/our-destination/vietnam/

2019-04-27T18:39:45+00:00 27. Duben. 2019|